Soleko SL 38 toric
Ovaj proizvod možete kupiti u optikama:
Novi sustav izrade garantira maksimalnu preciznost cilindrične dioptrije (jakost astigmatizma).
Širok raspon dioptrije, koji se proteže od -15.00 dioptrija pa sve do +15.00 dioptrija, omogućuje širu primjenu.
Posebnost SL 38 toric kontaktnih leća je izrada s visokim iznosom cilindrične dioptrije koji maksimalno iznosi -3.50 dcyl.
Kontaktne leće dizajnirane su za svakodnevno korištenje s dnevnim režimom održavanja i čišćenja. Uz preporučenu peroksidnu otopinu za njegu godišnjih Zero 6 kontaktnih leća, jednom tjedno preporuča se korištenje tableta za deproteinizaciju (Ultrazyme), koje uklanjaju naslage proteina iz suznog filma nakupljene na površini kontaktne leće. Njihovo redovito korištenje pruža nam jasan vid i čini kontaktne leće glatkima i ugodnima, te maksimalno produljuje nošenje kontaktnih leća.
Autor:
bc. Livio Svržnjak, optometrist
Pročitajte uputu za pravilno nošenje mekih kontaktnih leća
Tehničke karakteristike
| Materijal: | polimer hema +comonomeri |
| Aktivni sastojci ovlaživanja: | − |
| Postotak vode: | 45% |
| Tinktura: | − |
| Dijametar: | 14.5 mm |
| Bazna zakrivljenost: | 8.6 mm |
| Debljina u centru: | 0.18 mm (-3.00 D) |
| Raspored nošenja: | dnevno nošenje |
| Preporučen raspored izmjene: | 365 dana |
| Veličina pakiranja: | 1 kom |
| Indikatori na leći: | ne |
| Način stabilizacije: | − |
| UV filtri: | ne |
| Dk: | − |
| Dk/t: | − |
| Modul: | − |
| Debljina ruba: | − |
| Tretman površine: | ne |
| Optička zona: | − |
| Dotok kisika: | − |
| Potrošnja kisika | − |
Parametri dioptrija
| Raspon sferne dioptrije | Raspon cilindrične dioptrije | Osi |
| -15.00 do +15.00 korak o.25 | -0.75, -1.25,2.00, -2.75, -3.50 | puni krug u koracima od 5 stupnjeva |
| − | − | − |
| − | − | − |
15.07.2011. 13:54
Komentari
Komentiranje nije dozvoljeno.







