Wohlk Contact Air
Ovaj proizvod možete kupiti u optikama:
Ključne značajke:
- UV zaštita
- tanki i zaobljeni rub kontaktne leće
- Niski modul (0.42 MPa)
- postotak vode 69%
- raspon parametara omogućuje nam primjenu kod većeg broja pacijenata
- jednostavno rukovanje
- udobna pri nošenju
- zaštita od štetnih UV zraka
- dvije baze zakrivljenosti (8.5 i 8.8 mm)
optometrist, bc. Livio Svržnjak
Pročitajte uputu za pravilno nošenje mekih kontaktnih leća
Tehničke karakteristike
| Materijal: | Aerofilcon A |
| Aktivni sastojci ovlaživanja: | − |
| Postotak vode: | 69% |
| Tinktura: | tirkizna |
| Dijametar: | 14.2 mm |
| Bazna zakrivljenost: | 8.5 i 8.8 mm |
| Debljina u centru: | 0.09 mm (-3.00 D) |
| Raspored nošenja: | dnevno |
| Preporučen raspored izmjene: | 30 dana |
| Veličina pakiranja: | 6 kom |
| Indikatori na leći: | ne |
| Način stabilizacije: | − |
| UV filtri: | da |
| Dk: | − |
| Dk/t: | 76 |
| Modul: | 0.42 Mpa |
| Debljina ruba: | − |
| Tretman površine: | ne |
| Optička zona: | − |
| Dotok kisika: | − |
| Potrošnja kisika | − |
Parametri dioptrija
| Raspon sferne dioptrije | Raspon cilindrične dioptrije | Osi |
| +5.00 do -6.00 korak 0.25 | − | − |
| -6.50 do -12.00 korak 0.50 | − | − |
| +5.50 do +8.00 korak 0.50 | − | − |
12.08.2011. 13:07
Komentari
Komentiranje nije dozvoljeno.







