Cooper Vision Frequency Xcel Toric
Ovaj proizvod možete kupiti u optikama:
Ključne značajke:
- jedinstven, širok raspon cilindra (do -3.75 dcyl) omogućuje nam primjenu kod većeg broja pacijenata
- mjesečni režim zamjene kontaktnih leća pruža dobar komfor tijekom nošenja
- konstantna oštrina vida
bc. Livio Svržnjak, optometrist
Pročitajte uputu za pravilno nošenje mekih kontaktnih leća
Tehničke karakteristike
| Materijal: | methafilcon A |
| Aktivni sastojci ovlaživanja: | − |
| Postotak vode: | 55% |
| Tinktura: | plavkasto |
| Dijametar: | 14.40 mm |
| Bazna zakrivljenost: | 8.7 mm |
| Debljina u centru: | 0.105 mm (-3.00 D) |
| Raspored nošenja: | dnevno nošenje |
| Preporučen raspored izmjene: | 30 dana |
| Veličina pakiranja: | 3 kom |
| Indikatori na leći: | oznake na 6 ( za utvrđivanje stabilnosti leće) |
| Način stabilizacije: | − |
| UV filtri: | ne |
| Dk: | 17 |
| Dk/t: | 16 |
| Modul: | − |
| Debljina ruba: | 0.07 mm |
| Tretman površine: | − |
| Optička zona: | 8.60 mm |
| Dotok kisika: | − |
| Potrošnja kisika | − |
Parametri dioptrija
| Raspon sferne dioptrije | Raspon cilindrične dioptrije | Osi |
| -8.00 do +6.00 korak 0.25 | -0.75, -1.25, -1.75, -2.25 | puni krug u koracima od 10 stupnjeva |
| -8.00 do +6.00 korak 0.25 (XR) | -2.75, -3.25, -3.75 | puni krug u koracima od 5 stupnjeva |
| − | − | − |
11.08.2011. 19:52
Komentari
Komentiranje nije dozvoljeno.







