Cooper Vision Frequency 1-Day
Ovaj proizvod možete kupiti u optikama:
Dnevne kontaktne leće namijenjene su povremenom ili svakodnevnom nošenju. Svaka dnevna kontaktna leća posebno je zapakirana pa prilikom korištenja uzimamo nove, sterilne kontaktne leće, te ih nakon nošenja jednostavno bacimo u smeće. Sljedeći dan uzimamo nove, sterilne kontaktne leće, tim postupkom povećana je udobnost prilikom korištenja kontaktnih leća, a smanjen je rizik od upala oka.
Frequency 1 day kontaktne leće preporučaju se:
- pacijentima s problemima s alergijama
- djeci zbog sigurnosti nošenja (prilikom svakog korištenja uzimaju se nove, sterilne kontaktne leće)
- pacijentima koji povremeno žele koristiti kontaktne leće
- pacijentima koji žele najsigurniji i najudobniji način korištenja kontaktnih leća
- UV zaštita
- poseban dizajn za udobnost
bc. Livio Svržnjak, optometrist
Pročitajte uputu za pravilno nošenje mekih kontaktnih leća
Tehničke karakteristike
| Materijal: | Ocufilcon B |
| Aktivni sastojci ovlaživanja: | − |
| Postotak vode: | 52% |
| Tinktura: | plavkasto |
| Dijametar: | 14.2 mm |
| Bazna zakrivljenost: | 8.7 mm |
| Debljina u centru: | 0.07 mm (-3.00 D) |
| Raspored nošenja: | dnevno nošenje |
| Preporučen raspored izmjene: | dnevno |
| Veličina pakiranja: | 30 kom |
| Indikatori na leći: | ne |
| Način stabilizacije: | − |
| UV filtri: | da |
| Dk: | 23 |
| Dk/t: | 33 |
| Modul: | − |
| Debljina ruba: | 0.07 mm |
| Tretman površine: | − |
| Optička zona: | 8.00 mm |
| Dotok kisika: | − |
| Potrošnja kisika | − |
Parametri dioptrija
| Raspon sferne dioptrije | Raspon cilindrične dioptrije | Osi |
| -6.00 do +5.00 korak o.25 | − | − |
| -6.50 do -10.00 korak 0.50 | − | − |
| +5.50 do +6.00 korak 0.50 | − | − |
11.11.2011. 11:29
Komentari
Komentiranje nije dozvoljeno.







