Bausch & Lomb Soflens 59
Ovaj proizvod možete kupiti u optikama:
SofLens 59 kontaktne leće dizajnirane su za svakodnevno korištenje s dnevnim režimom održavanja i čišćenja.
Ključne značajke:
- lagano su obojane radi lakšeg rukovanja, kako bi se olakšalo pronalaženje kontaktne leće u otopini, ali ne mijenjaju prirodnu boju oka.
- dobar komfor
- jednostavnije rukovanje kontaktnim lećama
- optimalna oštrina vida
- indikatori dobre – loše strane (B&L)
- minimalno nakupljanje depozita
bc. Livio Svržnjak, optometrist
Pročitajte uputu za pravilno nošenje mekih kontaktnih leća
Tehničke karakteristike
| Materijal: | Hilafilcon B |
| Aktivni sastojci ovlaživanja: | − |
| Postotak vode: | 58% |
| Tinktura: | plavkasto |
| Dijametar: | 14.2 mm |
| Bazna zakrivljenost: | 8.6 mm |
| Debljina u centru: | 0.14 mm (-3.00 D) |
| Raspored nošenja: | dnevno nošenje |
| Preporučen raspored izmjene: | 30 dana |
| Veličina pakiranja: | 6 kom |
| Indikatori na leći: | da (B&L za pravilno postavljanje leće) |
| Način stabilizacije: | − |
| UV filtri: | ne |
| Dk: | 22 |
| Dk/t: | 15.7 |
| Modul: | − |
| Debljina ruba: | − |
| Tretman površine: | ne |
| Optička zona: | 0.14 mm |
| Dotok kisika: | − |
| Potrošnja kisika | − |
Parametri dioptrija
| Raspon sferne dioptrije | Raspon cilindrične dioptrije | Osi |
| -6.00 do +6.00 korak 0.25 | − | − |
| -6.50 do -9.00 korak 0.50 | − | − |
| − | − | − |
20.08.2011. 13:29
Komentari
Komentiranje nije dozvoljeno.







